wtorek, 28 lutego 2012

Kilka adresów wartych odwiedzenia

Ukazało się ostatnio trochę różnych ciekawych materiałów z dziedziny przyjaznych technologii Apple i postanowiłem wrzucić tu kilka linków. Może komuś się przyda...
Na pewno pamiętacie, że Tyflopodcast ma specjalny dział, poświęcony Apple i niewidomym. Znajdziecie go pod tym linkiem. Ostatnio Piotr Witek opublikował tam audycję poświęconą obsłudze programu iTunes. Warto zajrzeć
W tym samym serwisie, tylko że w innym dziale, ukazał się materiał z audycji w Radiu En, poświęcony porównaniu Symbiana i systemu iOS. Znajdziecie go w tym miejscu.
Proponuję również lekturę dwóch tekstów z Tyfloświata: Mikołaj Rotnicki popełnił fajny artykuł, wyjaśniający zastosowanie tzw. Apple ID, czyli klucza do Świata Apple. Zajrzyjcie sobie pod ten adres.
I dla porządku jeszcze link do mojego tekstu, chyba już nieco przestarzałego, skoro, być może, niebawem kolejna wersja iOSa. Napisałem już jakiś czas temu, ale ukazał się stosunkowo niedawno, a dotyczy nowości w systemie iOS 5.0. Kto ciekaw, znajdzie go w tym miejscu.
mam nadzieję, że komuś to wszystko się przyda. :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz